Bitcoin pokonuje kluczowy zakres

Bitcoin pokonuje kluczowy zakres, a analitycy oczekują ruchu do 55 000 USD w najbliższym czasie

  • Bitcoin zobaczył wczoraj dziką akcję cenową na fali informacji o masowym zakupie Bitcoinów przez Teslę za 1,5 mld dolarów.
  • Kryptowaluta natychmiastowo przebiła się z górnego rejonu 30 000 USD do wysokich poziomów 45 000 USD, zanim napotkała opór
  • Po krótkiej fazie konsolidacji i niewielkim spadku, kryptowaluta rozpoczęła drugą rundę trendu wzrostowego późnym popołudniem, wznosząc się na świeże maksima wszech czasów na poziomie 48 000 USD.
  • Cena kryptowaluty wydaje się być obecnie dość stabilna i nie wykazuje żadnych znaczących oznak słabości.
  • Może to wskazywać, że znaczący ruch jest wyższy w krótkim terminie i że późni nabywcy, którzy walczą, aby zdobyć ekspozycję, pomagają napędzać go wyżej
  • Jeden z analityków nastawia się teraz na ruch w górę do 55 000 USD w najbliższym czasie

Bitcoin i cały rynek kryptowalutowy poszybował w górę w ciągu ostatnich kilku dni, a sprzedający nie byli w stanie zdobyć żadnego Bitcoin Profit poważnego gruntu przeciwko kupującym, ponieważ trend wzrostowy kryptowalut trwa.

Dalszy kierunek rozwoju rynku będzie niewątpliwie w dużej mierze zależał od tego, czy BTC utrzyma ten impet, czy też nie, ponieważ może to doprowadzić do nowej fali parabolicznej ekspansji.

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat krótkoterminowych perspektyw BTC, jeden z analityków zauważył, że ruch w kierunku 55 000 USD jest prawdopodobny w najbliższym czasie, przy czym jest to poziom potencjalnego oporu.

Bitcoin stabilny po masowym ruchu w górę

W momencie pisania tego tekstu, Bitcoin jest notowany marginalnie w górę przy obecnej cenie 46 400 USD. Jest to mniej więcej tam, gdzie kryptowaluta handlowana była przez cały miniony dzień.

Fakt, że byki wywierają stały nacisk na kupno kryptowaluty wskazuje, że wchodzi ona w nową paraboliczną fazę wzrostu.

Każdy spadek był również agresywnie kupowany w ciągu ostatniego dnia, co jest pozytywnym znakiem dla krótkoterminowych perspektyw kryptowaluty.

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat krótkoterminowych perspektyw Bitcoina, jeden z analityków wyjaśnił, że spodziewa się, iż zobaczymy ruch powyżej poziomu 50 000 USD.

Zauważa on, że wzrost ten może nastąpić w wyniku niedawnego przełamania zakresu.

„BTC: Zamknął się czysto powyżej naszego zakresu górnego. Oczekując kontynuacji wzrostów w kierunku 55k w nadchodzących dniach / tygodniach.“

Nadchodzące kilka dni powinno rzucić nieco światła na znaczenie tego ostatniego rajdu dla średnioterminowych perspektyw Bitcoina, ponieważ może on oznaczać początek jego kolejnej parabolicznej nogi wyżej.

Read More

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert