Decred, IOTA, Bitcoin Cash Price Analysis: 19 lipcaJibin Mathew

Duża część rynku altcoinów powróciła do normy podążania za brakiem ruchu Bitcoina na wykresach; wiele z tych altcoinów zarejestrowało własne korekty. Jednakże, podczas gdy takie jak Bitcoin Cash i IOTA odnotowały znaczne straty w ciągu ostatniego tygodnia, przypadek Decreda był nieco inny, z krypto rośnie nieco zamiast tego.

Bitcoin Cash, popularny widelec największej kryptojańskiej waluty świata, Bitcoin Future, odnotował niespójne wyniki na wykresach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Pomimo krótkotrwałych wzrostów wartości BCH, krypto zawsze szybko się amortyzowało, tak samo jak w momencie pisania. W ciągu ostatnich 7 dni, BCH spadł o ponad 6% na wykresach, pomimo tego, że wydawał się stabilizować, w czasie prasy.

Ze względu na swój ostatni spadek, BCH handlował na wykresie dość blisko swojego poziomu wsparcia.

Zaobserwowano, że rynki Parabolicznego SRA znacznie przewyższają świece cenowe, a to samo podkreśla niedźwiedzicę na rynku BCH. Co gorsza, relatywny Wskaźnik Siły Rosnącej przesuwał się w kierunku strefy wyprzedaży na wykresach.

Nie był to najlepszy czas na bycie inwestorem w BCH, o czym świadczy fakt, że w momencie pisania, Bitcoin Cash był jedynym nierentownym widelcem Bitcoinów w ekosystemie.

IOTA, niegdyś popularna podpora rynku krypto walutowego w pierwszej dziesiątce, już tak nie jest, a krypta zanika w momencie pisania o 25-tej. Podobnie jak Bitcoin Cash, jego ruch również nie był jednolity, z BCH wykresów serię wzorów korony i koryta. Od czasu osiągnięcia średnioterminowego haju w pierwszym tygodniu czerwca, IOTA znajduje się w trendzie spadkowym, z kryptonimem jeszcze nie w pełni odzyskać swoje straty.

W czasie prasy, ostatnie ruchy IOTA odzwierciedlały ruchy Bitcoina, z IOTA spadła o ponad 4,5% w ciągu ostatnich 7 dni.

Minimalna zmienność ceny IOTA w ciągu ostatnich kilku dni była wspólna dla wskaźnika Bollinger Bands, ponieważ jego usta były widoczne kurczenie się, w czasie pisania. Co ciekawe, pomimo nieodpowiednich działań cenowych, napływ kapitału na rynek IOTA był zdrowy, o czym świadczy Chaikin Money Flow.

IOTA zrobiła news niedawno po tym, jak ogłosiła uruchomienie Chronicle, narzędzia, które pozwala operatorom węzłów przechowywać transakcje na stałe.

Decred, autonomiczna waluta cyfrowa z hybrydowym systemem konsensusu, zajmowała 55. miejsce na CoinMarketCap w czasie pisania. Jednak, co zaskakujące, jej 24-godzinny wolumen obrotu był znacznie niższy od wolumenów rejestrowanych przez kryptoidy poniżej niej na wykresach. W rzeczywistości, jego 24-godzinny wolumen ponad 6 milionów dolarów był niższy od wolumenów rejestrowanych przez ABBC Coin, krypto znajdujące się na 98 miejscu.

Pomimo rozczarowującego wolumenu, Decred odnotował pewne wzrosty w ciągu ostatniego tygodnia, z DCR rosnącym o 3,54% na wykresie.

Podczas gdy Awesome Oscillator zanotował największy wzrost na rynku, linia Signal właśnie zawisała nad linią MACD na wykresach.

Read More

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert